Overlijden Froukje Schutter

11 september 2023


 In memoriam  

Wij ontvingen het droevige bericht dat op 7 september op 79-jarige leeftijd na ziekte is overleden  

Froukje Schutter - Bonnema  

Froukje was vele jaren een enthousiaste tennisser en vrijwilliger binnen onze club. Vanwege een schouderblessure kon ze de laatste jaren zelf niet meer tennissen, maar bleef ze zich ook als ondersteunend lid volop inzetten. De meeste leden kennen Froukje ook als één van de schoonmaaksters van de club. Jarenlang hield Froukje samen met Greet alles in en om ons clubgebouw netjes en samen zorgden ze voor prachtige bloemetjes op het terras. Froukje had een groot verantwoordelijkheidsgevoel en was een belangrijk persoon voor onze club. Wij wensen de familie van Froukje heel veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. We gaan haar missen.  

Het bestuur en leden        

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 548 611 826 (alleen bereikbaar tijdens openingstijden kantine)

Duivecate

Sportlaan 12
7443 RA Nijverdal

KVK-nummer

40073149