Hij komt, hij komt ........

25 november 2018


Donderdag a.s. zal de Sint met zijn gevolg onze club bezoeken! Zoals gebruikelijk komt hij ook nog even een kijkje nemen bij de wedstrijden van de wintercompetitie. Er worden die avond slechts twee ronden gespeeld (18.30 uur en 19.30 uur).
Direct na afloop van deze wedstrijden, om 20.30 uur, wordt iedereen verwacht in de kantine van het clubhuis. Sinterklaas zal dan een aantal van onze clubleden toespreken, die zich het afgelopen jaar in de kijker hebben gespeeld.
Komt allen!!! Dus ook als je niet deelneemt aan de wintercompetitie. Stel de oude man niet teleur!

Wat: sinterklaasfeest
Wanneer: donderdag 29 november om 20.30 uur
Plaats: kantine clubhuis TCN

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0548 – 61 18 26

Duivecate

Sportlaan 12
7443 RA Nijverdal
Nederland